Kafa Mantarı İçin En İyi Çözüm

Kafada Mantar Bitkisel Tedavisi
29 Haziran 2017
tinea-capitis-nedir
Kafada Mantar Nasıl Geçer
5 Eylül 2017

Kafa Mantarı İçin En İyi Çözüm

tinea-capitis-bitkisel-tedavisi

tinea-capitis-bitkisel-tedavisi

Uzman Desteği Alın

Kafa Mantarı İçin En İyi Çözüm

Kafa Mantarı İçin En İyi Çözüm, kafada saç mantar bitkisel tedavisi, saç mantarı şampuanı. Kafa Mantarı İçin En İyi Çözüm hakkında makale.

Kafa Mantarı İçin En İyi Çözüm hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Kafa Mantarı İçin En İyi Çözüm makalenin devamında yer almaktadır. Kafa mantarı için en iyi çözüm hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Saç Mantarı İçin En İyi Çözüm

Aloe Vera

Vitamin ve mineral açısından zengin bir bitkidir. A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminlerini içerir. Ayrıca B12 vitamini açısından da iyi bir kaynaktır. Aloe vera folik asit, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum, demir, krom, sodyum, potasyum, manganez ve bakır minerallerini içeren bir bitkidir. Özellikle antivirüs etkisi nedeniyle uçuklarda 3 gün gibi kısa bir sürede iyileşmeyi sağlar. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Keten Tohumu Yağı

Antioksidan etkiye sahiptir. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Ardıç

Antiseptik özellikleri olan bir yağdır. Saç dökülmesine iyi gelir, saçların dökülmesini durdurur. Tonik etkisi bulunur, bu sayede cildin güzel görünmesine yardım etmesi de ardıç yağı faydaları arasındadır. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Çay Ağacı Yağı

Antiseptik özelliği ile bakterileri yok eder ve sürüldüğü bölgenin iyileşmesini sağlayacaktır. (kaynak:hthayat com)

Zeytinyağı

Etkili bir antioksidandır. Bu özelliğinden dolayı serbest radikallerin neden olduğu kırışıklık, tahriş ve yaşlanmas sorunlarını geciktirebilir. Ayrıca cilt hücrelerinin yenilenmesini ve sürekli sağlıklı kalmaları için gerekli olan mineralleri ve vitaminleri sağlar. (kaynak:faydalarizararlari com)

Argan Yağı

Cilde olan faydalarından bir tanesi de cildi serbest radikaller ve mikroplardan temizleyebilmesidir. Antioksidan özelliğinden dolayı bunu başarabilen argan yağı böylece cildin erken yıpranmasına engel olur. (kaynak:faydalarizararlari com)

Saç Mantarı İçin En İyi Çözüm Diğer Yağlar

Jojoba Yağı

İltihap giderici özelliğiyle akne ve sivilce tedavisinde de oldukça başarılıdır. E vitamini açısından zengindir. Antialerjendir. Hücre yenileyici özelliği vardır. (kaynak:milliyet com tr)

Çam Terebetin Yağı

Saç köklerini ciddi anlamda onaran ve besleyen çam terebentin yağı. Saç dökülme sorunu içinde oldukça faydalı bir yağdır. Çam terebentin yağının saç üzerinde en etkili olduğu bölge saç dipleridir. Kepek sorunları ve deri problemlerinden düzenli bir kullanım ile kurtulmanızı sağlar. (kaynak:saclarimveben com)

Hint Yağı

Hint yağı, çeşitli saç derisi sorunlarına neden olan ve saç dökülmesine yol açan enfeksiyonlardan kurtulmak için kullanılabilir. Kuru, pullu kafa derisi üzerine uygulandığında nemi korur ve kafa derisinin durumunu iyileştirebilir. (kaynak:bilgiustam com)

Isırgan Tohumu Yağı

Saç dökülmesi kadınların ve erkeklerin sık yaşadığı problemlerden biridir. Sadece saç dökülmesi de değil, cansız, püskül püskül olmuş saçlarını dert edinenler. Kepekli ve yağlı görüntüden rahatsız olanlar, yıpranmış saçlarıyla baş edemeyenler ısırgan tohumu yağını kullanabilirler. (kaynak:endogalindan com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.